Hakkımızda

2007 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Başarı Mühendislik, Korenix Endüstriyel Network Ürünleri’nin Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenmektedir. Korenix’in Türkiye’deki tek distribütörü olan Başarı Mühendislik, IP Surveillance ve Otomasyon başta olmak üzere pek çok alanda IP tabanlı çözümler sunar. Sektöründe öncü pek çok firma ile pazarda önemli projelerde yer alan Korenix Endüstriyel Network Ürünleri, bu firmalarla çözüm ortaklığı anlayışını oluşturmaya çalışmaktadır.

Ayrıca Başarı Mühendislik, müşterilerine SCADA/RTU sistemleri, enerji otomasyonu, enerji kalitesi, sayaç okuma sistemleri ve endüstriyel network alanlarında sistem ihtiyaçlarına uygun kaliteli ve hızlı proje ve ürün çözümleri sunmaktadır. Uyguladığı hızlı ve güvenilir çözümler ile OSB’ler, enerji santralleri, havalimanları, petrol rafinerileri, raylı sistemler, hastaneler ve iş merkezlerinde pek çok önemli projeyi başarıyla sonlandırmıştır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Başarı Mühendislik gösterdiği tüm faaliyet alanlarında aşağıdaki hususları dikkate almaktadır.

  • Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, kaliteden ödün vermeden, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda başarılı bir şekilde hizmet sağlamak ve rekabet etmek,
  • Güvenli, sağlıklı, verimli bir iş ortamı oluşturmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Hizmet sağladığımız faaliyet alanlarında geçerli olan tüm ulusal ve uluslararası yasalara uymak,
  • Çalışanlarımızın performansını arttırmak için gerekli kaynakları temin etmek ve sürekliliğini sağlamak.